#BarçaUSTour Akılda Kalanlar

Tam 12 gün, harika taraftarlar, birçok anı... Amerika Turu sona erdi, akılda kalanları paylaşmak istedim.

Juventus maçının öncesinde New York, Manhattan’daki Bryant Park’ta eşsiz bir manzaraya tanık olduk. Sabahın erken saatleriydi, yüzlerce, belki binlerce taraftarın koreografisiyle kocaman bir Barça forması oluşturuldu, gökyüzünden çekilen şu fotoğrafa bir bakın.

 

 

Juventus maçındaki ilgi ise fazlasıyla etkileyiciydi. MetLife Stadyumu’ndaki binlerce taraftara yeniden teşekkür ediyorum, 2-1’lik zaferde payları büyük.

 

Ardından sıradaki rakip Manchester United – Kırmızı Şeytanlar’dı ve maç NFL’in en büyük stadyumu Fedex Field’daydı. İkinci maçta ikinci galibiyet için sahadaydık ve bunu başardık. Artık tüm konsantrasyonumuzu El Clasico’ya verme zamanı gelmişti.

 

 

Cumu günü maçtan önceki idman Hard Rock Stadyumu’nda, taraftarlarla birlikte gerçekleşti. Barcelona’dan bu kadar uzakta bile bu desteği görmek harika. Cumartesi gecesi geldiğinde hepimiz hazırdık, bir anlamda önümüzdeki sezonun ezeli rekabetinin ilk karşılaşmasını başka bir kıtada yapacaktık.

 

 

Mücadelesi de golü de bol bir maç oldu ve 3-2’lik skor bize Uluslararası Şampiyonlar Kupası’nı getirdi. 3 maçta 3 galibiyet ve kazanılan kupa. İşte 12 günlük harika yolculuğu sonlandırmanın en güzel yolu.

İLETİŞİM

Arda Turan ile ilgili iletişim ve proje çalışmaları için [email protected]

Design and Development by Hoops Digital